A vezető magyar FC Barcelona blog!

Barcanoticias

Meccskeret #BarcaCelta

2018. december 21. - Berbatov

Ernesto Valverde kijelölte keretét az év utolsó bajnoki mérkőzésére. Sérülés miatt Umtiti, Vermaelen, Samper, Sergi Roberto, Rafinha és Malcom, technikai döntés miatt Munir a kimaradók névsora.

A B csapat keretéből Chumi és Miranda nevét is tartalmazza a lista.

<

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

sunt 2018.12.21. 20:32:25

Chumi kapott egy gesztust Murillo leigazolása után.

Lacisári 2018.12.21. 21:03:44

Valverde úgy fél az új játékosoktól, mint ördög a tömjéntől.

Barcaa 2018.12.21. 22:17:23

@Lacisári: Attól meg különösen, hogy esetleg Rakiticet pihentetnie kell, még kupameccsen is neki kellett tolnia, mikor rekordszámú meccset játszott egész évben, és vagy 3 hosszabbítást végig tolt a VB-n....Nehogy már fitt legyen tavaszra, és jó kondicioban legyen a csapat, ami kulcsfontosságú a BL-ben tavasszal...

Ha meg Busit is kihagyná, az meg már maga lenne a sátánizmus.

kritizator 2018.12.22. 00:12:18

@Barcaa: vagy pedig Rakitic csak úgy hosszabbított, ha a lehető legtöbb meccsen játszik

osborne 2018.12.22. 00:17:03

Nyerni kell megint mert Sevilla, ATM a nyakunkban.

sunt 2018.12.22. 04:28:34

Nagyon nem mindegy a mai 3 pont. Ha meg lesz, akkor egy időre stabilizálódik Valverde helyzete az öltözőben és a culék közt. De ha nem...

Raven1975 2018.12.22. 09:53:28

Ter Stegen - Semedo, Piqué, Lenglet, Alba - Rakitic, Busquets, Arthur - Messi, Suárez, Dembélé kezdőt és nagy arányú szórást várok! Força Barça!

Maestro10 2018.12.22. 09:55:52

Nem bánnám, ha az első félidőben berámolnánk 2-3 gólt, s a második játékrészre már jöhetnének a fiatalok bizonyítani(Chumi, Miranda, Aleñá).

DISTANTxTHUNDER 2018.12.22. 11:34:26

A Celta általában csak idegenben keseríti meg a Barcát, szerintem a Camp Nouban sima meccseket játszunk (vagy nem :)).. nyerjünk még utoljára ebben az évben! :)

tiktak17 2018.12.22. 14:56:42

@DISTANTxTHUNDER: abszolút! Sőt hazai pályán mindig látványos meccsen nyerünk. Elképesztő idegenben mennyire más a helyzet

Raven1975 2018.12.22. 15:25:20

Napra pontosan hat éve már annak, hogy Leó Messi meglőtte naptári évbeli 91. találatát, amely a mai napig abszolút világrekord, mindezt 69 mérkőzésen hozta össze az argentin zseni.