A vezető magyar FC Barcelona blog!

Barcanoticias

Meccskeret #BarcaValladolid

2019. február 15. - Berbatov

Ernesto Valverde kijelölte keretét a Real Valladolid elleni hazai La Liga mérkőzésre. Sérülés okán Cillessen, Umtiti, Rafinha és Arthur, technikai döntés miatt Murillo, Todibo és Samper a kimaradók névsora.

Ezúttal is a B csapat játékosa, Iñaki Peña helyettesíti a sérült Cillessen kapust.

<

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

sunt 2019.02.15. 20:42:56

Ha probléma lenne kh poszton, akkor csak Verma bevethető.

Maestro10 2019.02.15. 21:34:45

Ter Stegen - S. Roberto, Vermaelen, Lenglet, Jordi Alba - Busquets, Alená, Coutinho - Dembélé, Messi, Malcom.

FRANCIBARCA 2019.02.15. 21:38:41

Lenne véleményem...?! de majd kifejtem az eredmény tükrében ...!

DISTANTxTHUNDER 2019.02.15. 21:52:17

Érdekes, Umtiti elvileg már 1-2 napja a tarsakkal edz, úgy volt hogy kaphat pár percet a Valladolid ellen.. ezek szerint Lyonban sem lesz ott.. amúgy szerintem pontosan az első oszlop lesz a kezdő.. elvileg rotálni kellene de az a baj hogy a kezdők is borzasztó formában vannak, félek hogy a Lyon megzabálná őket ha nem növelik az önbizalmukat egy Vallaldolid ellen.. Coutinhot is meg kell nézni a középpályán, ezt Valverde mondta

Balázs37. 2019.02.15. 22:18:29

Ki kell tömni a Valladolidot, azok után, hogy gusztustalanul, sportszerűtlenül fogadtak minket azon a fos pályán! Persze büntetés nem lett a dologból, pedig állítólag indult vmi vizsgálat a pálya állapota miatt. Gondolom más lett volna, ha ezt a szarfaszu, királyiakkal csinálták volna meg

JasoN 2019.02.16. 00:42:39

Arthur is elég sokat sérült azért......

Balázs37. 2019.02.16. 09:26:37

Ts, Semedo, Piqué, Lenglet, Alba, Rakitic, Vidal, Coutinho, Dembele, Messi, Suarez kezdőt várok, és azt, hogy az első félidőben megyünk 3-mal! Utána már félidőben jöhetnének a cserék, kettő, a 70. percben meg a harmadik.

barcainiesta8 2019.02.16. 09:41:50

TS-Semedo,Pique,Lenglet,Alba-Rakitic,Busquets,Coutinho-Messi,Malcom,Dembelé kezdőt várok Malcommal a jobbszélen, így a 4-4-2es védekezésben két brazil lesz a két szélen, a két cselgép pedig várhatja elől a lasztit esetleges kontrákra. Meg kell tömni ma a Valladolidot. Félidőben biztos vezetésnél pedig jöhet Alena és Vidal is.

julio alberto 2019.02.16. 09:43:38

Nem örülök Valverde maradásának és főleg nem az időzítésnek.Továbbra is úgy hiszem Ernesto képtelen levezetni a csapat fiatalítását.Hogy a játékosok kiálltak mellette?Naná,hiszen a öltözőben a veterán játékosok a hangadók,neki kb 0%tekintélye van.Képtelen arra hogy posztján szerepeltesse mondjuk Coutinhot.Vagy hogy használjon olyan remek játékost mint a Malcom.Persze az eredményessége a Varverde edzőnek elvitathatatlan de a játék amit vezetése alatt mutat a csapat már hagy kívánnivalót maga után.

julio alberto 2019.02.16. 09:48:03

Ter Stegen-Sergi Roberto,Pique,Lenglet,Alba-Rakitic,Busquets,Vidal-Messi,Suarez,Coutinho kezdőt várok a mai mérkőzésen és egy szenvedős 1-2 gólos győzelmet.

Raven1975 2019.02.16. 09:53:00

Remek iramú meccsen nagy arányú szórást várok! Força Barça!

Raven1975 2019.02.16. 10:15:05

Valverde nem számolja a játékperceket, Murillo és Todibo egészségesek és bevethetőek, ezzel szemben Piqué az összes bajnoki meccsen játszott és csapágyasra van hajtva.