Barcanoticias

Újra nálunk az előny!

2020. március 09. - caaaatalan

A hétvége jól alakult csapatunk számára.

A  Barcelona egy izzadtságszagú mérkőzésen szombat este legyőzte a Real Sociedadot. Messi büntetőből szerzett találata bizonyult döntőnek a mérkőzés során, az eredméy 1-0. A szurkolók egy csoportja szerint a 3 pont volt az egyetlen jó hír szombaton, míg a tréner Quique Setien sokkal optimistább volt. Elégedett és boldog nyilatkozatot adott, egyetlen problémaként a helyzetek kihasználását emelte ki.

Időlegesen tehát visszavette a vezetést a tabellán a katalán csapat, hiszen a Real Madrid vasárnap este vizitált Sevilla zöld fehér felében.

A Real Betis nem a legjobb szezonját futja, de a kerete nagyon erős. Ez megmutatkozott már a Barcelonával szemben is hiszen egy nagyon kemény csatában hozta el a 3 pontot onnan a Setien alakulat.

A Real Madridnak ez nem is sikerült. A blancok az egész mérközésen szenvedtek a Betis agilisabb és gólratörőbb játékot prezentált, megvolt a gárdában a kellő önbizalom és hit a sikerhez. Az eredmény végül 2-1 lett a hazaiak javára, ami kapóra jött nekünk!

A Barcelona a hétvége szerencsés alakulása után gyorsan visszavette a vezetést a Ligában, az előnye 2 pont. Casemiro a Real középpályása igen kritikusan nyilatkozott rögtön a vereséget követően, ahol kifejtette, hogy ez a bukás a bajnoki címébe is kerülhet a Madridnak.

A próféta szóljon belőle!

<

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

sunt 2020.03.09. 20:53:51

Ha hisznek a bajnoki címben, akkor eleve nagyobb az esély, mint ha bizonytalanok. Persze egy váratlan vereség ismét visszahozza a kishitűséget és a szezon hajrájában diszfunkcionális széthúzást.

KJDaniel 2020.03.09. 22:09:54

Barca v Napoli could be SUSPENDED as Italy closes its boarders no one in no one out unless its an an emergency.

Holnapi naptól egész Olaszországot lezárják.. szörnyű ami jelenleg történik a világban a koronavírus miatt.

GYLS 2020.03.10. 07:11:47

Ha Setien panaszkodik a helyzetkihasználásra, akkor mit szóljon Zidane. Vasárnap este a Juve-Inter meccset néztem. Amikor vége lett, kíváncsiságból átkapcsoltam megnézni a Betis-Real állását. 2-1 volt a Betisnek, és 4 perc volt hátra, plusz a hosszabbítás (ami 5 perc lett). Na ezen 9 perc alatt a Real 3 olyan helyzetet puskázott el, amilyen nekünk általában 45 perc alatt ha összejön. Nagyon látszik náluk CR hiánya. Viszont Viniciuson bizony ezen pár perc alatt is látszott, van potenciál benne. Ha egy picit lehiggadna, visszavenne a kivagyiságból, nagyon jó játékossá válhatna. Idővel pedig a rutin is meglenne nála.

Barcaa 2020.03.10. 10:40:53

Jövő szezonbeli hazai mez, nekem nagyon tetszik!

@KJDaniel: Eszerint nem:
index.hu/sport/2020/03/09/olaszorszag_felfuggeszti_sportesemenyeket_aprilis_3-ig_koronavirus-jarvany/
"Az Evening Standard azt írja, hogy a felfüggesztés érinti az olasz labdarúgó-bajnokság, a Serie A meccseit, azonban a nemzetközi kupameccseket és az olasz válogatott mérkőzéseit nem. Vagyis a Bajnokok Ligájában érdekelt Juventus és Atalanta, valamint az Európa Ligában még versenyben lévő Internazionale és AS Roma is lejátssza az európai mérkőzéseit.

Berbatov 2020.03.10. 11:13:13

Zàrtkapus lesz a Barca-Napoli. A BL-t felfüggesztik valószínűleg a nyolcaddöntőket követően. Bajnokságban jó lenne az élen maradni, mert bármelyik pillanatban ott is vége lehet a történetnek. Terjed a járvány Spanyolországban is sajnos.

Raven1975 2020.03.10. 12:32:26

A csapatunk horvát középpályása ma ünnepli 32. születésnapját.
Isten éltessen Ivan Rakitic!

Raven1975 2020.03.10. 13:18:38

HIVATALOS: Rövid időn belül újabb bejelentés érkezett. A következő két spanyol bajnokit is zárt kapuk mögött játsszák majd.
Mallorca - Barça (idegenbeli), Barça - Leganés (hazai).

Barcaaa 2020.03.10. 13:32:35

Magyarul bukjuk a hazai pálya (közönség) előnyét is :D

Shirkan 2020.03.10. 15:42:12

@Raven1975:
A katalán Sport úgy tudja, a Barcelona és a Juventus előhaladott tárgyalásokat folytat Ivan Rakitic és Douglas Costa cseréjéről.

Shirkan 2020.03.10. 15:43:13

A poszthoz:
A jelenlegi helyzetet a legjobban a Real és a Valencia korábbi kapusa, a 46-szoros válogatott Canizares foglalta össze:
Ki nyeri a bajnokságot? Ha a Real Madridot nézem, azt mondom, a Barcelona. Ha a Barcelona meccsét nézem, akkor azt, hogy a Real Madrid

MCMXCIX 2020.03.10. 17:33:58

@Shirkan: Ha igaz (hiszem ha látom), akkor miért van olyan érzésem, hogy azért, mert nem hajlandóak érte fizetni még 20 millió eurót sem?

Barcaa 2020.03.10. 19:00:24

Jó HÍR!
Suarez ma már labdával is edzett!
Sokkal jobban halad a felépülése mint előre számítható volt, így ha így folytatódik, április közepére már teljesen bevethető állapotban lesz, ami pont a BL negyeddöntő visszavágója.
Nagyon kellene nekünk a továbbiakban.
Ezt figyelembe véve számunkra még jó is lenne, ha az UEFA 1-2-3 héttel eltolná a nyolcaddöntők meccseit

Balázs37. 2020.03.10. 21:38:56

Micsoda játékosok voltak atya ég

sunt 2020.03.10. 22:02:09

Eddig mindenki más jókora fizetésemelésére volt pénz, Ter Stegenére nem. Viszont ezért 2022 nyarán ingyen elmehet- ha addig el nem adják. Versenyfutás az idővel.